Чоловічі мокасини Billionaire синього кольору та декоративним ремінцем. Виготовлені з високоякісної 100% шкіри алігатора, що забезпечує унікальний та розкішний вигляд взуття. Внутрішнє оздоблення також виконане зі шкіри, забезпечуючи комфорт та довговічність. М'яка шкіряна устілка забезпечує додатковий комфорт при ходьбі. Міцна гумова підошва забезпечує надійне зчеплення з поверхнею та довгий термін служби взуття.
Декор: Ремінець Склад: 100% шкіра алігатора Внутрішнє оздоблення: Шкіра Устілка: Шкіра Підошва: Гума Країна виробник: Італія Догляд: спеціалізоване чищення
Доставка товарів та примірка по всій території України безкоштовна. Узгодити деталі доставки замовлення можна в робочі дні з 10:00 до 20:00 за телефоном 0 800 33 00 40.
Доставка товарів у містах Київ та Одеса і на відстані до 20 кілометрів від них, здійснюється кур'єром магазину DOMINO. Доставка відбувається на наступний день після підтвердження замовлення з 10:00 до 20:00.
Оплата (UAH, USDT)
Оплата онлайн
При оформленні замовлення обирайте оплату онлайн: ви потрапите на сайт платіжної системи, де введете реквізити і пройдете верифікацію, а також є варіант швидкої оплати за допомогою Google Pay та Apple Pay.
Карткою (Visa, Mastercard)/Готівкою/USDT
Якщо ви замовляєте доставку поштою або кур’єром чи робите покупку в офлайн магазині, то можете розрахуватися карткою (Visa, Mastercard) або готівкою.
Рахунок онлайн
Залишайте свій e-mail або номер телефону, і ми відправимо онлайн-рахунок, який можна сплатити в будь-якому браузері.