Відділ обслуговування клієнтів

Оплата онлайн
Для оплати онлайн – виберіть при оформленні замовлення спосіб оплати: Оплата онлайн. Після підтвердження замовлення ви потрапите на сайт платіжної системи, де необхідно буде ввести реквізити платіжної карти і пройти верифікацію, або скористайтеся швидким методом оплати Google Pay та Apple Pay.

 

Готівкою / Карткою
Покупку можна оплатити готівкою або карткою при доставці замовлення на поштове відділення, кур’єром або при самовивозі з бутиків DOMINO.

 

Рахунок онлайн
На вказаний вами e-mail або номер телефона буде відправлено онлайн-рахунок, сплатити який ви зможете в веб-браузері будь якого пристрою підключеного до Інтернету. Як тільки відбудеться підтвердження оплати товару, ваше замовлення почнуть готувати до відправки.

 

Оплата криптовалютою
Для того, щоб оплатити товар на сайті за допомогою цифрових активів, як-от Bitcoin, Ethereum або Tether, виберіть при оформленні замовлення спосіб оплати: Оплата криптовалютою. Після підтвердження замовлення ви потрапите на платіжну сторінку Whitepay, де необхідно буде слідкувати інструкції, щоб зробити оплату. Whitepay надає можливість здійснювати перекази з будь-якого електронного гаманця, використовуючи понад 140 цифрових активів.

image image
*знижка діє тільки для нових користувачів
Купити в 1 клік
Наш консультант передзвонить Вам та уточнить деталі
Купити
Купити в 1 клік
Підтвердити замовлення