Відділ обслуговування клієнтів

Якщо Вам не підійшов розмір або модель, ви можете легко обміняти або повернути товар протягом 14 днів з моменту оформлення покупки. Для обміну Вам необхідно спочатку оформити повернення замовленого товару.

 

Комплектація і цілісність товару: Будь ласка, перевіряйте комплектацію, цілісність упаковки, відсутність механічних пошкоджень і супровідні документи при отриманні замовлення. Це можливо зробити при працівниках DOMINO при доставці кур'єром по Києву та Одесі або співробітником «Нова Пошта». Ми не несемо відповідальності за товар, який не був перевірений на наявність пошкоджень безпосередньо при отриманні у відділенні «Нова Пошта». У разі виявлення пошкоджень, Ви маєте право не оплачувати товар і відмовитися від його отримання.

 

Обов’язкові умови для повернення: Для повернення Вам необхідно надати товар в його первісному вигляді: без пошкоджень і слідів використання, з усіма збереженими ярликами та заводським маркуванням і в оригінальній упаковці. Якщо товар був придбаний в комплекті, він повинен бути повернутий в повному складі. Правила повернення товару регулюються Законом України «Про захист прав споживачів».

 

Товари, які не підлягають поверненню та обміну згідно з законодавством України: Поверненню не підлягають товари, перелік яких визначено постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994р. Зверніть увагу, що у разі відправки нам товару, який не підлягає поверненню, ми будемо змушені відправити Вам його назад, при цьому витрати на пересилання оплачуєте приймаюча сторона.

 

Способи повернення товару: Повернення через відділення «Нової пошти» у всіх містах України. Для цього необхідно оформити повернення в найближчому відділенні. При відправленні сервісом «Нова Пошта» в обов'язковому порядку заповніть бланк повернення товару, який ви можете запросити за будь яким методом з розділу "Контаки". Користуйтеся тільки оригінальною поштовою упаковкою, уникайте обклеювання скотчем (крім поштового) та іншими матеріалами.

 

Повернення коштів: Спосіб повернення грошових коштів відповідний до способу оплати. Покупець має відправити на ел. адресу [email protected] лист з темою «Повернення» і вкладеним бланком повернення товару. Термін перерахування грошових коштів становить 10 банківських днів. Компанія DOMINO не несе відповідальності за затримку повернення товару та грошових коштів, викликану роботою служб доставки, пошти і банків.

image image
*знижка діє тільки для нових користувачів
Купити в 1 клік
Наш консультант передзвонить Вам та уточнить деталі
Купити
Купити в 1 клік
Підтвердити замовлення