Куртка з капюшоном зі вставками зі шкіри крокодила чорна
-30%Звичайна ціна152 900 ₴106 900 ₴
КолірЧорний
Інші кольори цієї моделі
Опис
Контраст фактур одразу привертає увагу м'який матовий текстиль підкреслено натуральною шкірою крокодила. Серія вставок уздовж рукавів та капюшона робить модель візуально динамічною та виразною. Обтічний крій не перевантажений деталями, тільки блискавка по центру та акуратні прорізні кишені. Серaphin використовує преміальні матеріали та ручну обробку для кожного виробу у цій моделі поєднуються брутальність та стриманий блиск. Універсальний чорний колір підходить під міський та travel-гардероб.
Декор: вставки зі шкіри крокодила Склад: 85% нейлон, 10% кашемір, 5% шкіра крокодила Застібка: блискавка Кишені: дві бічні кишені Країна виробник: Італія Догляд: спеціалізоване чищення
Доставка товарів та примірка по всій території України безкоштовна. Узгодити деталі доставки замовлення можна в робочі дні з 10:00 до 20:00 за телефоном 0 800 33 00 40.
Доставка товарів у містах Київ та Одеса і на відстані до 20 кілометрів від них, здійснюється кур'єром магазину DOMINO. Доставка відбувається на наступний день після підтвердження замовлення з 10:00 до 20:00.
Оплата (UAH, USDT)
Оплата онлайн
При оформленні замовлення обирайте оплату онлайн: ви потрапите на сайт платіжної системи, де введете реквізити і пройдете верифікацію, а також є варіант швидкої оплати за допомогою Google Pay та Apple Pay.
Карткою (Visa, Mastercard)/Готівкою/USDT
Якщо ви замовляєте доставку поштою або кур’єром чи робите покупку в офлайн магазині, то можете розрахуватися карткою (Visa, Mastercard) або готівкою.
Рахунок онлайн
Залишайте свій e-mail або номер телефону, і ми відправимо онлайн-рахунок, який можна сплатити в будь-якому браузері.