Бавовняні джинси Constantino зі вставками зі шкіри крокодила
-29%Звичайна ціна40 800 ₴28 600 ₴
КолірБлакитний
Інші кольори цієї моделі
Опис
Короткий крій з несподіваним акцентом - джинси з щільної бавовни доповнені шкірою крокодила, виготовленої вручну. Модель Constantino від Scissor Scriptor демонструє впевнений баланс між вуличною зухвалістю та преміальним рівнем обробки. Натуральний денім має форму, не втрачаючи м'якості, а екзотичні деталі задають безпомилково розкішне звучання. Ідеальні для продуманих аутфітів, де кожна деталь має значення.
Декор: вставка зі шкіри крокодила Склад: 95% бавовна, 5% поліуретан, шкіра крокодила Застібка: гудзик, блискавка Кишені: 5 кишень Країна виробник: Італія Догляд: спеціалізоване чищення
Доставка товарів та примірка по всій території України безкоштовна. Узгодити деталі доставки замовлення можна в робочі дні з 10:00 до 20:00 за телефоном 0 800 33 00 40.
Доставка товарів у містах Київ та Одеса і на відстані до 20 кілометрів від них, здійснюється кур'єром магазину DOMINO. Доставка відбувається на наступний день після підтвердження замовлення з 10:00 до 20:00.
Оплата (UAH, USDT)
Оплата онлайн
При оформленні замовлення обирайте оплату онлайн: ви потрапите на сайт платіжної системи, де введете реквізити і пройдете верифікацію, а також є варіант швидкої оплати за допомогою Google Pay та Apple Pay.
Карткою (Visa, Mastercard)/Готівкою/USDT
Якщо ви замовляєте доставку поштою або кур’єром чи робите покупку в офлайн магазині, то можете розрахуватися карткою (Visa, Mastercard) або готівкою.
Рахунок онлайн
Залишайте свій e-mail або номер телефону, і ми відправимо онлайн-рахунок, який можна сплатити в будь-якому браузері.