Чоловічі мокасини Cesare di Napoli чорного кольору стильне поєднання комфорту та елегантності. Декоровані металевою пряжкою, що додає вишуканості. Виконані зі 100% замші, забезпечуючи міцність і приємний на дотик матеріал. Внутрішнє оздоблення зі шкіри забезпечує комфорт при носінні. Шкіряна устілка забезпечує амортизацію та підтримку стопи. Підошва виконана з інших матеріалів, забезпечуючи стійкість та тривалий термін служби взуття.
Декор: Металева пряжка Склад: 100% замша Внутрішнє оздоблення: Шкіра Устілка: Шкіра Підошва: Інші матеріали Країна виробник: Італія Догляд: спеціалізоване чищення
Доставка товарів та примірка по всій території України безкоштовна. Узгодити деталі доставки замовлення можна в робочі дні з 10:00 до 20:00 за телефоном 0 800 33 00 40.
Доставка товарів у містах Київ та Одеса і на відстані до 20 кілометрів від них, здійснюється кур'єром магазину DOMINO. Доставка відбувається на наступний день після підтвердження замовлення з 10:00 до 20:00.
Оплата (UAH, USDT)
Оплата онлайн
При оформленні замовлення обирайте оплату онлайн: ви потрапите на сайт платіжної системи, де введете реквізити і пройдете верифікацію, а також є варіант швидкої оплати за допомогою Google Pay та Apple Pay.
Карткою (Visa, Mastercard)/Готівкою/USDT
Якщо ви замовляєте доставку поштою або кур’єром чи робите покупку в офлайн магазині, то можете розрахуватися карткою (Visa, Mastercard) або готівкою.
Рахунок онлайн
Залишайте свій e-mail або номер телефону, і ми відправимо онлайн-рахунок, який можна сплатити в будь-якому браузері.