Чорні туфлі на шпильці від Prada - ідеальний вибір для тих, хто цінує бездоганний стиль та елегантність. Лакована шкіра надає взуттю дзеркального блиску, підкреслюючи її сучасну розкіш. Елегантна форма і виразний підбор забезпечують не тільки ідеальне поєднання з вечірнім вбранням, а й комфорт у носінні. Каблук прикрашений логотипом бренду, який є не лише елементом дизайну, а й символом приналежності до світу високої моди. Зручна посадка та висока рухливість роблять ці туфлі справжнім витвором мистецтва на ногах.
Декор: логотип бренду на підборах Склад: 100% натуральна шкіра Країна виробник: Італія Догляд: спеціалізоване чищення
Доставка товарів та примірка по всій території України безкоштовна. Узгодити деталі доставки замовлення можна в робочі дні з 10:00 до 20:00 за телефоном 0 800 33 00 40.
Доставка товарів у містах Київ та Одеса і на відстані до 20 кілометрів від них, здійснюється кур'єром магазину DOMINO. Доставка відбувається на наступний день після підтвердження замовлення з 10:00 до 20:00.
Оплата (UAH, USDT)
Оплата онлайн
При оформленні замовлення обирайте оплату онлайн: ви потрапите на сайт платіжної системи, де введете реквізити і пройдете верифікацію, а також є варіант швидкої оплати за допомогою Google Pay та Apple Pay.
Карткою (Visa, Mastercard)/Готівкою/USDT
Якщо ви замовляєте доставку поштою або кур’єром чи робите покупку в офлайн магазині, то можете розрахуватися карткою (Visa, Mastercard) або готівкою.
Рахунок онлайн
Залишайте свій e-mail або номер телефону, і ми відправимо онлайн-рахунок, який можна сплатити в будь-якому браузері.