Ремінь жіночий великий чорний з металевими вставками
-33%Звичайна ціна11 900 ₴7 900 ₴
КолірЧорний
Опис
Представляємо ремінь від бренду P.A.R.O.S.H. елегантний аксесуар, який додасть вишуканості вашому образу. Виготовлений з високоякісної шкіри, залізні вставки прикрашають його, надаючи унікальний шарм. Чорний колір доповнить будь-який стиль, а класична пряжка забезпечить надійне закріплення. Ремінь з Італії країни відомої за своєю майстерністю в виробництві аксесуарів. Призначений для стильних жінок, які цінують якість і елегантність.
Декор: залізні вставки Склад: 100% шкіра Застібка: класична пряжка Країна виробник: Італія Догляд: спеціалізоване чищення
Доставка товарів та примірка по всій території України безкоштовна. Узгодити деталі доставки замовлення можна в робочі дні з 10:00 до 20:00 за телефоном 0 800 33 00 40.
Доставка товарів у містах Київ та Одеса і на відстані до 20 кілометрів від них, здійснюється кур'єром магазину DOMINO. Доставка відбувається на наступний день після підтвердження замовлення з 10:00 до 20:00.
Оплата (UAH, USDT)
Оплата онлайн
При оформленні замовлення обирайте оплату онлайн: ви потрапите на сайт платіжної системи, де введете реквізити і пройдете верифікацію, а також є варіант швидкої оплати за допомогою Google Pay та Apple Pay.
Карткою (Visa, Mastercard)/Готівкою/USDT
Якщо ви замовляєте доставку поштою або кур’єром чи робите покупку в офлайн магазині, то можете розрахуватися карткою (Visa, Mastercard) або готівкою.
Рахунок онлайн
Залишайте свій e-mail або номер телефону, і ми відправимо онлайн-рахунок, який можна сплатити в будь-якому браузері.