Чорні шкіряні сандалі з декором із сріблястих заклепок
Звичайна ціна71 900 ₴
КолірЧорний
Опис
Сандалії Dior з м'якої чорної шкіри привертають увагу контрастом гладкої фактури та блиску сріблястих заклепок. Кожна деталь продумана для комфорту та впевненого кроку. Широкі ремінці м'яко облягають ногу, створюючи відчуття легкості. Модель ідеально впишеться у повсякденний та вечірній гардероб, додаючи зухвалий штрих до образу. Гнучка підошва робить взуття зручним навіть при довгих прогулянках, а металевий декор підкреслює фірмовий стиль бренду Dior, поєднуючи розкіш та сучасність в одному дизайні.
Доставка товарів та примірка по всій території України безкоштовна. Узгодити деталі доставки замовлення можна в робочі дні з 10:00 до 20:00 за телефоном 0 800 33 00 40.
Доставка товарів у містах Київ та Одеса і на відстані до 20 кілометрів від них, здійснюється кур'єром магазину DOMINO. Доставка відбувається на наступний день після підтвердження замовлення з 10:00 до 20:00.
Оплата (UAH)
Оплата онлайн
При оформленні замовлення обирайте оплату онлайн: ви потрапите на сайт платіжної системи, де введете реквізити і пройдете верифікацію, а також є варіант швидкої оплати за допомогою Google Pay та Apple Pay.
Карткою (Visa, Mastercard)/Готівкою
Якщо ви замовляєте доставку поштою або кур’єром чи робите покупку в офлайн магазині, то можете розрахуватися карткою (Visa, Mastercard) або готівкою.
Рахунок онлайн
Залишайте свій e-mail або номер телефону, і ми відправимо онлайн-рахунок, який можна сплатити в будь-якому браузері.