Лофери жіночі шкіряні з бахромой з кристалів срібні
-62%Звичайна ціна15 900 ₴5 900 ₴
КолірСірий
Опис
Стильні та елегантні лофери від Max&Moi стануть незамінною частиною вашого гардероба. Срібний колір і контрастна підошва додадуть образу вишуканості та витонченості. Декоративна бахрома з кристалів і сріблясте напилення надають взуття особливого шарму. Лофери виготовлені з високоякісної шкіри, яка гарантує комфорт і довговічність. Висота підбора становить 2 см, що забезпечує комфортну ходьбу.
Декор: контрастна підошва, декоративна бахрома з кристалів, сріблясте напилення Склад: 100% шкіра Висота підборів: 2 см Країна виробник: Італія Догляд: спеціалізоване чищення
Доставка товарів та примірка по всій території України безкоштовна. Узгодити деталі доставки замовлення можна в робочі дні з 10:00 до 20:00 за телефоном 0 800 33 00 40.
Доставка товарів у містах Київ та Одеса і на відстані до 20 кілометрів від них, здійснюється кур'єром магазину DOMINO. Доставка відбувається на наступний день після підтвердження замовлення з 10:00 до 20:00.
Оплата (UAH, USDT)
Оплата онлайн
При оформленні замовлення обирайте оплату онлайн: ви потрапите на сайт платіжної системи, де введете реквізити і пройдете верифікацію, а також є варіант швидкої оплати за допомогою Google Pay та Apple Pay.
Карткою (Visa, Mastercard)/Готівкою/USDT
Якщо ви замовляєте доставку поштою або кур’єром чи робите покупку в офлайн магазині, то можете розрахуватися карткою (Visa, Mastercard) або готівкою.
Рахунок онлайн
Залишайте свій e-mail або номер телефону, і ми відправимо онлайн-рахунок, який можна сплатити в будь-якому браузері.